Druhy nití Gütermann

LÁTKY GÜTERMANN RING A ROSES


Společnost Gütermann zařadila do svého sortimentu kolekci bavlněných látek s krásnými nostalgickými motivy. V současné době je v nabídce již pátá kolekce látek. Látky jsou vhodné jak na oblíbený patchwork, tak na šití oblečení a různých domácích dekorací (home deco).

Design látek z jednotlivých kolekcí je promyšlen tak, aby se látky daly velmi dobře kombinovat.Materiál: 100% bavlna
Způsob prodeje: metráž | balíčky s nastříhanými látkami
Šířka látky v metráži: 145 cm
Váha: 145 g/m^2
Symboly pro údržbu:
Země původu: Korejská Republika
Certifikát: Oeko-Tex Standard 100Látky GÜTERMANN RING A ROSES mohou být na prodejně prezentovány v atraktivních stojanech, navržených speciálně pro látky GÜTERMANN RING A ROSES.


KOLEKCE LÁTEK GÜTERMANN RING A ROSES

SUMMER LOFT Slunečná, studiová atmosféra, která poskytuje inspiraci. Vzpomínky zaplavuje bílá, růžová, světle modrá a zelená. Svěží barvy a vzory lákají k tvorbě. Spojení nostalgie s moderní svěžestí. A to vše ve 100% vysoce kvalitní bavlně, přirozeně.

NOTTING HILL
Nasajte atmosféru Notting Hill díky kolekci látek Notting Hill by GÜTERMANN RING A ROSES - tlumené pastelové tóny, rafinovaná reinterpretace klasických vzorů s nádherným efektem, to vše v dokonalé harmonii. Jemné, lehké jako vzduch, matné a přesto zářící. Barvy, které připomínají doby minulé, ale i moderní. Vytvořte si vlastní styl v lehkém retro vzhledu. A to vše navíc ve 100% vysoce kvalitní bavlně, přirozeně.


FRENCH COTTAGE
Pro novou lehkosti bytí. Každý den - zejména když je den šedivý. Navrhli jsme pro Vás látky, jejichž barvy pohladí Vaši duši. Osobité, ležérně elegantní, v nápaditých kombinacích. A to vše ve 100% vysoce kvalitní bavlně, přirozeně.


FENTON HOUSE
Syté barvy v nádherných kombinacích oživí každý interiér. Expresivní vzory vyzařují jedinečnou eleganci – čistou inspiraci. Otevřete dveře svého domova – barvy z kolekce látek Fenton House by GÜTERMANN RING A ROSES vzbudí zvědavost. Zachyťte nálady, experimentujte, nechte kreativitě volnou ruku. Ponořte se do nového světa. A to vše ve 100% vysoce kvalitní bavlně.


LONG ISLAND
Horké letní dny, písečné duny, surfování, vítr a nekonečné šírá obloha – vítejte na Long Islandu! Kolekce látek Long Island by GÜTERMANN RING A ROSES Vám přináší tradiční vzory, jako jsou pruhy, hvězdy, rostlinné motivy. Barvám vévodí tmavě modrá, která připomíná širý oceánu. Jemné tóny šedi odráží temné nuance dříví, které vyplavilo moře na břeh. Jemná růžová vystihuje svěžest jara a léta. Ponořte se do krás Long Islandu s námi. A to vše ve 100% vysoce kvalitní bavlně.


POSTAVENÍ SPOLEČNOSTI MILIIMPORT S.R.O.

Společnost Miliimport s.r.o. je výhradním distributorem a zástupcem prémiové značky Gütermann pro Českou a Slovenskou republiku.

NAŠE NABÍDKA PRO MALOOBCHOD

Maloobchodním prodejnám nabízíme velmi výhodné podmínky a propracovaný systém prodeje látek značky GÜTERMANN RING A ROSES, včetně zajištění nábytku.

NAVÁZANÍ SPOLUPRÁCE

Máte-li zájem o sortiment látek GÜTERMANN RING A ROSES a navázání spolupráce, kontaktujte nás prosím e-mailem na info@miliimport.cz nebo telefonicky na číslo +420 374 783 369. Na vyžádání Vám rádi vypracujeme návrh, zašleme naše katalogy a cenovou nabídku.

KONTAKT

Email: info@miliimport.cz
Tel.: +420 374 783 369
Těšíme se na spolupráci!
S pozdravem za firmu Miliimport s.r.o., Ing. Milan Lipavský (jednatel společnosti) 

 • Univerzální všešijící nitě Gütermann

  Náviny: 100m, 500m, 1000m
  Tato niť je vhodná pro všechny druhy látek pro ruční i strojové šití. Díky speciálnímu výrobnímu postupu a závěrečném unikátním opracování laserem
  – nemá chloupky jako běžné nitě a tím lépe proniká látkou. Kombinuje perfektní šicí vlastnosti hedvábí s pevností a trvanlivostí polyesteru.
  Zaručeně se neuzlí, zaručeně nevybledne, je barvostálá i při praní na 90 stupňů a žehlení na vysoké teploty.
 • Gütermann 30m Top Stich

  Silná a pevná polyesterová nit s vysokým leskem, ideální na hrubé, dekorativní šití, obšívání knoflíkových dírek a přišívání knoflíků, vhodné na jeans.
  Nejlepší výsledky jsou s nití Gütermann Top Stich při při použití spodní nitě „Univerzální všešijící nitě Gütermann"
 • Elastická nit Gütermann

  Nit pro nabírání a řasení. Může se též přidávat do lemů pro zvýšení pružnosti. Používá se jen na cívce. Složení: 36% polyuretan, 64% polyester.
 • Gütermann nit s kovovým efektem (Metallic)

  Pro dekorativní sešívání a strojové vyšívání. Též pro dekorativní efekty v pleteném zboží. Pro ruční a strojové šití. Složení: 70% polyamid, 30% polyester
 • Gütermann Extra Stark- super pevná (čalounická) nit

  Pevná a jemná nit pro opravy a šití těžkých látek, kůže, nábytkových čalounění. Pro ruční i strojové šití. Složení: 100% polyester
 • Gütermann 100% hedvábí

  Nit na které vznikla firma Gütermann, symbol kvality a luxusu. Praní: 40 °C
 • Univerzální vvšívací niť Gütermann Rayon 40

  Rayon je univerzální niť pro strojové vyšívání, hodí se pro všechny vyšívané motivy, pro ozdobný steh a dekorativní strojové prošívání plošných dílů.
  Mimořádně hezký je hedvábný lesk, který dává všem výšivkám ten pravý vzhled. Složení: 100% viskóza, návin: 200m a 500m.
 • Gütermann Metallic 200m

  Speciální niť s kovovým efektem tloušťky 4. Každá výšivka získá třpytivý vzhled a měnící se efekty. Je vhodná zejména pro zkrášlení večerní garderoby,
  pro dekoraci stolních textílií, podušek, vždy tehdy, když je třeba třpytivých efektů. Pro všechny vyšívané motivy, pro ozdobné stehy a dekorativní steh.
 • Gütermann Sliver 200m

  Mimořádně speciální niť s kovovým efektem, je tvořena z jemných kovových pásků. Povrch vyšívaného motivu je velice jednotný a působí hladce.
  Pro vyšívané motivy, ozdobný steh a dekorativní stehy, vplétání do ručních pletacích přízi, všude tam, kde vyžadujeme silný a jiskřivý třpyt.
  Složení: 60% polyester,40% polyethylen
 • Gütermann Glowy 40

  Speciální efektní niť tloušťky 40, vhodná pro všechny vyšívané motivy. Dopadne-li světlo sluneční nebo UV záření na Glowy 40, niť si světlo „zapamatuje" a
  ve tmě toto světlo je nití vyzařováno do okolí. Délka působení světla určuje intenzitu jasu. V kombinaci s fluoreskujícími nitěmi je ideální pro dopravní bezpečnost dětského ošacení. Garance až na 50 opakování praní bez úbytku intenzity jasu.
 • Gütermann Solar 40

  Speciální efektní niť tloušťky 40, je vhodná pro všechny vyšívané motivy. Dopadne-li na nit sluneční světlo nebo UV záření, niť změní svoji barvu. Nepadá-li více světlo na niť, barva opět zbledne. Vyšívané motivy, obsahující niť Solar 40, by se měly žehlit zleva nebo by se měl při žehlení vyšívaný motiv zakrýt látkou.
 • Gütermann Bobbin

  Ideální spodní niť pro všechny strojové výšivky. Jemná, hebká, proti roztržení odolná spodní niť zaručuje prvotřídní vyšívaný motiv.


Historie šicích nití a firmy Gütermann sahá až do roku 1864, kdy zakladatel firmy Max Gütermann založil svou vlastní firmu na výrobu nití, nití Gütermann.
Díky zkušenostem a bohaté historii firmy Gütermannka synonymem šicí nitě.

Výhradním dovozcem šicích nití Gütermann je pro ČR a SK firma Miliimport s.r.o., Ke Koupališti 261, 347 01 Halže, +420 374 783 369. Širokou nabídku produktů Gütermann naleznete v referenční prodejně textilní galanterie Filium - v OC Palladium Praha a OC Plzeň, v prodejnách textilní galanterie Stoklasa www.stoklasa.cz, galanterii Neroli Brno a mnoha dalších dobrých galanteriích po ČR / SK v síti maloobchodních prodejen LINTEX

Výhradní dovozce pro ČR / SR:

Miliimport s.r.o., Ke Koupališti 261, 347 01 Halže, +420 374 783 369, www.miliimport.cz